Mia se chce mstít

Režie: Bogdan Theodor Olteanu
Hrají: Ioana Bugarinová, Maria Popistasuová, Ana Maria Guranová, Carol Ionescu, Adrian Nicolae

komediální drama, Rumunsko, 2020, , IMDB rating: 5,8 stručná synopse: Mladou herečku Miu udeří její přítel. Přestěhuje zpátky domů a začne plánovat pomstu. Rozhodne se natočit erotickou nahrávku, kterou pošle svému bývalému příteli. Musí jen najít muže, se kterým by svůj plán zrealizovala. V tu chvíli se věci zkomplikují. synopse: Mladou herečku Miu udeří její přítel. To je poslední kapka. Mladá žena se přestěhuje zpátky domů a začne plánovat pomstu. Rozhodne se natočit erotickou nahrávku, kterou pošle svému bývalému násilnickému příteli. Musí jen najít muže, se kterým by svůj plán zrealizovala. V tu chvíli se věci zkomplikují. Mia bude mít příležitost přehodnotit názory na různé aspekty svého života, minulosti a také násilí. Cesta za pomstou přivede mladou herečku k nebývalé citové krizi.

3 Komentáře k “Mia se chce mstít”

 1. KomalS. napsal:

  Download and install and office setup from office.com/setup . log in and enter office 25 digit product key to activate your office product. if you are new user then you need to create a office account to get more benefits of office.com/setup subscription. MS office is a new sensatin office.com/setup in the market that left every body awestruck with its best products.
  office.com/setup
  office.com/setup

 2. KomalS. napsal:

  Hulu is one amongst the foremost common streaming services, holding you watch movies, shows, live matches, and on-demand tv. the appliance provides additional importance to originals and new TV shows than to documentaries and flicks.

  https://huluappforwindows.blogspot.com/

 3. Andheri Escorts napsal:

  You have shared important information, I am happy to read it, you always keep writing articles with such good information, you are a good writer and a great blogger. https://www.ayushibosus.com/

Přidat komentář

Panorama Theme by Themocracy