Covidové deníky z New Yorku

Režie: Marcial Pilataxi, Aracelie Colónová, Camille Dianandová, Shane Fleming, Arlet Guallpová, Rosemary Colón-Martinezová

dokument z produkce HBO, USA, 2021, , , [DD Orig.], [Full HD] stručná synopse: Snímek Covidové deníky z New Yorku sleduje pět mladých filmařů ve věku od 17 do 21 let, kteří během první vlny pandemie Covid-19 v New Yorku natáčejí vlastní životy, aby se námi podělili o příběhy svých rodin. synopse: Snímek Covidové deníky z New Yorku sleduje pět mladých filmařů ve věku od 17 do 21 let, kteří během první vlny pandemie Covid-19 v New Yorku natáčejí vlastní životy, aby se námi podělili o příběhy svých rodin. Hluboce osobní film předkládá intimní a dojemný pohled na obtížnou situaci všech nepostradatelných pracovníků a jejich příbuzných v prvních dnech této krizové situace, kdy začíná boj proti smrtícímu viru, který sráží zemi na kolena.

Jeden komentář k “Covidové deníky z New Yorku”

  1. Idol birthdays napsal:

    Here you will be able to find the birthdays for all of the different idols that we have profiles for. We have not added all the birthdays yet, so please be read more in idol birthdays.

Přidat komentář

Panorama Theme by Themocracy