Dobrý boj V.

Režie: Michael Trim
Hrají: Christine Baranská, Audra McDonaldová, Sarah Steeleová, Michael Boatman, Nyambi Nyambi
Země: USA

drama, USA, 2021, , , [DD Orig.], [Full HD] IMDB rating: 8,3 stručná synopse: V páté řadě je Diane nucena zvážit, zda je pro ni vhodné vést afroamerickou advokátní kancelář společně s Liz. Marissa i firma se mezitím zapletou s Halem Wacknerem, který se rozhodne otevřít si svou vlastní soudní síň. synopse: V páté řadě úspěšného seriálu Dobrý boj je Diane (Christine Baranskiová) nucena zvážit, zda je pro ni vhodné vést afroamerickou advokátní kancelář společně s Liz (Audra McDonaldová) poté, co společnost přišla o dva přední právníky. Marissa (Sarah Steeleová) i firma se mezitím zapletou s Halem Wacknerem (Mandy Patinkin) z Chicaga, který se rozhodne otevřít si svou vlastní soudní síň v zadní části kopírovacího centra. EPIZODA 2: Diane a Marissa se ocitnou v soudním sporu u Obvodního soudu 9 3/4, který vede svérázný „soudce“ Hal Wackner. Mezitím se Carmen Moyová prokáže jako efektivní, ale podceňovaná nová spolupracovnice.

9 Komentáře k “Dobrý boj V.”

 1. mobile robot napsal:

  Overwhelming dispatch! I’m clearly getting fitting to over this information, is genuinely astonishing my mate. On an astoundingly goliath level confusing web diary here among a stunning store of the insane data you get. Put to the side the goliath alliance you are doing here.

 2. Overwhelming dispatch! I’m clearly getting fitting to over this information, is genuinely astonishing my mate. On an astoundingly goliath level confusing web diary here among a stunning store of the insane data you get. Put to the side the goliath alliance you are doing here.

 3. youibot napsal:

  Overwhelming dispatch! I’m clearly getting fitting to over this information, is genuinely astonishing my mate.here.

 4. Overwhelming dispatch! I’m clearly getting fitting to over this information, is genuinely astonishing my mate.

 5. Overwhelming dispatch! I’m clearly getting fitting to over this information, is genuinely astonishing my mate. On an astoundingly goliath level confusing web diary here among a stunning store of the insane data you get.

 6. DIGIHUMAN napsal:

  Put to the side the goliath alliance you are doing here.

 7. system napsal:

  On an astoundingly goliath level confusing web diary here among a stunning store of the insane data you get. Put to the side the goliath alliance you are doing here.

 8. astoundingly goliath level confusing web diary here among a stunning store of the insane data you get. Put to the side the goliath alliance you are doing here.

 9. youibot napsal:

  Strikingly stunning data, worth proposing. Regardless, I propose this: Optizone Technology seed laser femtosecond pulse laser

Přidat komentář

Panorama Theme by Themocracy