Robin Pilcher: Cesta k lásce

Jackie miluje Frederika a budou se za šest týdnů brát. Jediné co musí ještě vyřídit, jsou rozvodové papíry se svým bývalým mužem. Jenže cesta domů vše zkomplikuje a Jackie stojí před životním rozhodnutím. Koho vlastně opravdu miluje? Německý romantický film (2008). Hrají W. Hegenbarth, O. Bootz, J. Weigend, Ch. Kaufmann, Ch. Grashof a další. Režie S. Vigg (92 min) Jackie pracuje v úspěšné reklamní agentuře a miluje Frederika, syna z bohaté a mocné nakladatelské rodiny. Je neochotně přijata do Frederikovy rodiny. Zejména matka se domnívá, že není pro jejího syna tou pravou. Frederik, bez ohledu na snobský postoj své matky požádá Jackie o ruku. Vidět otce a sdělit mu radostnou zprávu není jediným jejím důvodem pro návrat do rodného města: Jackie se musí setkat s Tomem, za kterého je stále provdaná… Tom kdysi Jackie zradil a pak ji opustil. Když se opět shledají, uvědomují si, že se stále milují. Přesto Jackie chce po Tomovi, aby jí podepsal rozvodové papíry, takže je nucena zůstat déle, než měla v plánu. Tom souhlasí s rozvodem, ale je smutný a osamělý. Navíc se objeví Frederik, který je na Jackie naštvaný, protože mu neřekla, že je vdaná, ale jeho láska k ní je natolik silná, že jí odpustí. A i když jsou přípravy na svatbu v plném proudu, Jackie není schopna vyhnat Toma z hlavy… a Tom má stejný problém…

5 Komentáře k “Robin Pilcher: Cesta k lásce”

  1. MetaMask is a popular Chrome extension that serves as a digital wallet for managing cryptocurrencies and interacting with decentralized applications (dApps) on the Ethereum blockchain. With over a million users, MetaMask has become an essential tool for those involved in the blockchain and cryptocurrency space.

  2. MetaMask Chrome napsal:

    One of MetaMask’s key features is its user-friendly interface, making it accessible to both beginners and experienced cryptocurrency users. After installing the extension, users can create a new wallet or import an existing one using a seed phrase. The wallet is protected by a password, adding an extra layer of security.

  3. Le portefeuille Coinbase estun portefeuille et un navigateur Web3 sécurisés qui vous permettent de contrôler votre crypto, vos NFT, votre activité DeFi et vos actifs numériques.

  4. Coinbase Wallet is a secure web3 wallet and browser that puts you in control of your crypto, NFTs, DeFi activity, and digital assets.

  5. MetaMask Wallet napsal:

    A cryptocurrency wallet called MetaMask Wallet gives users access to the Web 3 decentralized application ecosystem (dapps).

Přidat komentář

Panorama Theme by Themocracy