Rodinný krb

Režie: François Truffaut
Hrají: Jean-Pierre Léaud, Claude Jadeová, Hiroko Berghauerová, Barbara Laageová, Daniele Girardová

romantické komediální drama, Francie, 1970 velmi stručná synopse: Hořkosladký pohled Francois Truffauta na útrapy mladého manželského života. stručná synopse: Čtvrté pokračování Truffautova Antoina Doniela. Antoine čeká s manželkou první dítě a přitom pořád nemůže najít stálé zaměstnání. Do toho se zaplete s Japonkou a ohrozí tak své mladé manželství. synopse: Ve čtvtém pokračování Truffautova Antoina Doniela zastihneme mladého hrdinu (Antoine – Jean-Pierre Léaud) ve chvíli, kdy se z něj stává ohromující šestadvacetiletý mladík. Na začátku filmu Rodinný krb se Antoine usadil společně s Christine, dívkou ze závěru třetího pokračování s názvem Ukradené polibky. Čekají spolu první dítě, ale Antoine nemůže stále najít pořádné zaměstnání. Zároveň se zaplete s překrásnou Janponkou, což ohrozí jeho mladé čerstvé manželství. Rodinný krb je hořkosladký pohled lehce parodující útrapy mladého manželského života.

3 Komentáře k “Rodinný krb”

  1. ysl outlet napsal:

    Na začátku filmu Rodinný krb se Antoine usadil společně s Christine, dívkou ze závěru třetího pokračování s názvem Ukradené polibky. Čekají spolu první dítě, ale Antoine nemůže stále najít pořádné zaměstnání.

  2. Hamza napsal:

    Counting Dollars: Keys to Child Support Add-Ons There’s more to child support add-ons than you might think. Learn the ins and outs of child support payments at . https://www.fastfloridadivorce.com

Přidat komentář

Panorama Theme by Themocracy