Správný čas žít

Režie: Peter Hutchings
Hrají: Asa Butterfield, Maisie Williamsová, Nina Dobrevová, Tyler Hoechlin, Peyton Listová
Země: Veľká Británia

komediální drama, USA, 2018, , , [DD Orig.], [Full HD] IMDB rating: 7 stručná synopse: Devatenáctiletý hypochondr (Asa Butterfield), který se bojí vlastního stínu, je nucen čelit svým obavám, když ho smrtelně nemocná britská dívka (Maisie Williamsová) požádá, aby jí pomohl splnit její výstřední seznam úkolů. synopse: Vtipný a dojemný film o dospívání oslavující přátelství, lásku a život… Správný čas žít vypráví povznášející příběh, který nám připomíná, že není důležité, jak dlouhý život máme, ale zda jej dokážeme prožít naplno. Snímek se točí kolem Skye (Maisie Williams), energické dospívající dívky sužované nevyléčitelnou nemocí, která se spřátelí s devatenáctiletým hypochondrem Calvinem (Asa Butterfield). Calvin, který se bojí vlastního stínu, pomáhá Skye plnit její výstřední seznam úkolů. Přitom se učí čelit a překonávat vlastní obavy a nakonec se zamiluje do krásné, ale zdánlivě nedotknutelné Izzy (Nina Dobrevová).

2 Komentáře k “Správný čas žít”

  1. gargi napsal:

    Hulu is one amongst the foremost common streaming services , devices, holding you watch movies,shows,live matches,and on-demand tv
    https://huluappforwindows.blogspot.com/

  2. KomalS. napsal:

    Hulu is one amongst the foremost common streaming services, holding you watch movies, shows, live matches, and on-demand tv. the appliance provides additional importance to originals and new TV shows than to documentaries and flicks.

    https://huluappforwindows.blogspot.com/

Přidat komentář

Panorama Theme by Themocracy