Země mustangů

Stárnoucí kovboj a lovec koní má jediný sen. Chytit černého mustanga, za kterého může získat královskou odměnu. Ale málem za to zaplatí vlastním životem… Americký western (1976). Hrají J. McCrea, R. Fuller, P. Wayne, N. Mina a další. Režie J. C. Champion (76 min) (Premiéra) Stárnoucí kovboj Dan má jediný sen. Chytit posledního volně žijícího mustanga Šošona. Je velmi chytrý, mazaný a nepolapitelný. Za jeho odchyt je vypsaná královská odměna 500 dolarů. Věrný přítel, pes Luke, vyčenichá jeho stopu. Při dalším pokusu o chycení mustanga Dan spadne z koně do řeky. Vytáhne ho Luke a také indiánský chlapec Nika. Je to sirotek, utekl ze školy ve které se mu nelíbí a je na cestě za svým dědou. Dan se rozhodne po posledním neúspěchu vrátit zpátky domů, a cestou doprovodit Nika. Nikův děda ale před pár dny zemřel, právě probíhá smuteční obřad. Nika se rozhodne hřebce chytit. Chce dostat odměnu a darovat ji babičce. Z Nika a Dana se stanou partneři. Jsou Šošonovi na stopě, ale v jejich šlépějích jde medvěd. Už jednou napadl Luka, kterého dost ošklivě zranil. Luke zachytil jeho stopu a rozhodl se s ním vypořádat. Bohužel, medvěd byl silnější a Luka zabil. V noci byla velká bouřka a klisna Rose se splašila a utekla. Dan a Nika musí pokračovat pěšky. Na planině čekal Šošon. Tentokrát nebyl tak plachý… čekal na ně, protože Rose potřebuje pomoct. Zapadla do měkkého bahna a nemůže ven. Dan se ji s Nikem snaží vytáhnout, ale potřebují pomoc i od Šošona. Ten si nechá nasadit laso jako ohlávku a společnými silami Rose vytáhnou ven. Všichni míří na Danův ranč, kde budou společně žít.

10 Komentáře k “Země mustangů”

 1. First You got a great blog .I will be interested in more similar topics. i see you got really very useful topics , i will be always checking your blog thanks.

 2. To download Canon Printer drivers you need to visit canon.com/ijsetup then enter your Printer model to get latest and updated drivers for canon Printer

 3. Call Norton technical support phone number to get help & support for Norton antivirus

 4. Steve jackson napsal:

  Computer Repair in Shalimar Bagh
  Computer repair in pitampura
  SEO services in shalimar bagh
  Best gym in shalimar bagh

 5. To download latest and updated drivers for Canon Printer all models visit here, if you face any issue chat experts will help you.

 6. To get latest and updated software for Canon Printer all models visit here, if you face any problem live chat experts will help you.

 7. To get latest and updated software for Brother Printer all models visit here, if you face any problem live chat experts will help you.

 8. Solutions.brother.com/windows is a best way to get latest and updated drivers, if you face any problem live chat experts will help you.

 9. Canon Printer offline problem is most regular issue looked by Canon Printer clients, on this blog entry you will get every one of the guidelines to fix Canon Printer offline problem.

 10. visit to get latest & updated driver for Brother Printer

Přidat komentář

Panorama Theme by Themocracy