Hrdličky

Dougův šťastný a zcela předvídatelný život se rozpadne na kousíčky, když ho jednoho rána jeho přítelkyně Susan náhle opustí. Oddaný fanoušek skupiny Queen Doug je naprosto zničený a nedokáže si ani představit, co bude dál dělat. Pak se jeho život opět otočí naruby poté, co se ujme opatrovnictví postřeleného kačera, kterého nalezne na střeše svého domu. Poté, co mu přátelé nedokážou poradit, co má dělat a nejlepším jejich nápadem je ho sníst, přestane se Doug litovat a rozhodne se Pierra, jak kačera pojmenuje, uzdravit. Od specialisty na ptactvo zjistí, že Pierre není kačer, ale husice rajská. Je to pták zvyklý žít v páru a potřebuje, aby se o něj někdo staral. Doug se rozhodne, že se ho tedy ujme. Veterinář pro Pierra sežene místo na kachní farmě. Když ho tam Doug odveze a vidí podmínky, ve kterých tam kachny žijí s bláznivou majitelkou, vrátí se pro něj a rozhodne se, že si ho nechá. Všude ho bere s sebou. V zoo, kam se Doug vydá pro radu, jak má s Pierrem žít, poznává krásnou veterinářku Holly. Netrvá dlouho a Doug se do Holly zamiluje. Holly není Doug také lhostejný, ale Hollyin syn Taylor není z Douga příliš nadšený, protože už o jednoho tátu tragicky přišel. Doug si Taylora ale nakonec naprosto získá. Jejich vztah se vyvíjí pěkně, jenže cesty lásky jsou nevyzpytatelné. Najednou se objevuje Susan a chce se k Dougovi vrátit, což se Holly velmi dotkne. Doug si na poslední chvíli uvědomí, že Susan pro něj není ta pravá a že miluje Holly. Ta ho ale nechce vyslechnout, protože ji zradil. Pierre se jednoho dne konečně zase naučí létat a je pryč. Doug se nevzdává. Přijde za Holly na party do zoo, vyzná jí lásku a zase se dají dohromady.

8 Komentáře k “Hrdličky”

 1. PayPal Login napsal:

  Paypal, the global payments giant, understands the hassle of passwords

  • PayPal Login napsal:

   Logging into PayPal to settle those shared Spotify bills or buy your mate a birthday gift is about to get easier than ever. With PayPal Login, you won’t need separate sign-ins for all your transactions – just your biometrics.

 2. Bitget Wallet napsal:

  Discover the new and improved Bitget Wallet, formerly known as BitKeep Wallet. Experience a better way to manage your cryptocurrency with our secure and user-friendly platform. Better than Metamask, trust wallet, and coinbase wallet – see for yourself!

 3. Bitkeep Wallet napsal:

  Discover the new and improved Bitget Wallet – your ultimate gateway into the world of Web3. With support for 90+ mainnets and 100+ DEXs, managing your crypto has never been easier!

 4. Step-by-step guide to download movies from Filmyzilla. Enjoy your favorite films hassle-free.

 5. Learn about legal movie sources as alternatives to 9kmovies. Stay on the right side of the law.

 6. Encountering issues with Google Classroom? Consult this troubleshooting guide to address common problems swiftly. Ensure a smooth teaching and learning experience by resolving technical glitches effectively.

 7. New to Google Classroom? Follow this comprehensive guide for a smooth setup process. From creating an account to configuring class settings, ensure you start your digital classroom journey with confidence.

Přidat komentář

Panorama Theme by Themocracy